درباره ما

 

ATS

شرکت ATS در سال 1973 در کشور انگلیس به ثبت رسیده و در زمینه تولید و توزیع قطعات موتورهای دیزلی وتراکتور فعالیت خود را شروع کرده و در سال 1995 موفق به دریافت جایزه برترین گروه بریتانیایی گشت.این مجموعه،تنها نمایندگی انحصاری محصولات شرکت ATS در زمینه تامین قطعات مسی فرگوسن،تراکتور،ولوو،اسکانیا،بنز،پژو و مان می باشد.

AZIM

برترین و با سابقه ترین کارخانه تولید پیستون در کشور ترکیه می باشد و تخصصی در تولید پیستون انواع موتورهای سبک و سنگین فعالیت دارد.این مجموعه نمایندگی انحصاری محصولات عظیم می باشد. 

ISP

تولیدکننده انواع دنده جات گیربکس و انواع کرانویل پینیون با بهترین آلیاژهای مورد تایید شرکت ها و کارخانه های تولید خودروهای سبک و سنگین می باشد.

KOZMAK

تولیدکننده انواع شیرهای هیدرولیک،جک های هیدرولیکی و پمپ های مایلری تماما با قطعات آلیاژی با کیفیت بسیار بالا ساخت کشور ترکیه می باشد.

STYM

شرکت تولیدی STYM یکی از شرکت های پیشرو در بخش تولید سوپاپ خودرو در سال 1359 در شهر ساوه تاسیس گردید.محصولات این گروه شامل تولید سوپاپ موتور،گاید سوپاپ و سیت سر سیلندر برای انواع موتورهای بنزینی و دیزلی می باشد.

ARB

شرکت ARB در سال 1990شروع به کار کرده و بیش از 60سال تجربه در صنایع بلبرینگ را دارد.این شرکت در بیش از 40 کشور در5قاره محصولات خود را به 270 نمایندگی فروش ارائه می دهد.این مجموعه نمایندگی انحصاری محصولات کشاورزی شرکت ARB می باشد.

ATEK

شرکت ATEK با بیش از 20سال سابقه در زمینه تولید انواع سیبک با پیشرفته ترین دستگاه های به روز اروپا شروع به کار کرده و تنوعی بالغ بر 4500محصول را دارا می باشد.

Valeo

شرکت والئو در سال ۱۹۲۳ با نام The Société Anonyme Française du Ferodo در سنت کوئین، حوالی پاریس تأسیس گشت. در سال‌های نخست اقدام به تولید لنت ترمز تحت لیسانس و نظارت شرکت فرودو انگلستان آغاز بکار کرد.

پس از مورد استقبال قرار گرفتن مشتریان و ایجاد تنوع در محصولات از سال ۱۹۶۰ اقدام به تولید سامانه‌های ترمز و در طی دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ تولیدات خود را در زمینه سامانه‌های حرارتی، الکتریکی و روشنایی گسترش داد. در ماه مه سال ۱۹۸۰ این شرکت نام خود را به والئو (Valeo) به معنی " من هستم " تغییر نام داد.

ATLASSIAN

این مجموعه(ATLASSIAN)  با هدف واردات و توزیع قطعات موتوری صنایع کشاورزی شامل(تراکتورهای3-4و6سیلندر285-475-399-240-رومانی-فیات-800کمباین و جاندیر)

موتورهای صنعتی شامل:ژنراتورهای صنعتی،نیروگاهی و موتورهای زمینی دیزل و گازسوز

موتورهای کامیون و کامیونت های نیمه سنگین(بادسان-فوتون-آذرخش-مینی بوس)فعالیت نموده ایم.

با سیاستگذاری های متمایز این مجموعه تلاش گشته که تمامی محصولات با کیفیتی قابل توجه و قیمت گذاری مناسب و متعارف وگارانتی و خدمات پس از فروش به دست توزیع کنندگان محترم و مصرف کنندگان عزیز برسد.

بالا